אין תגובות

מה לעשות עם הכסף שלנו בימים אלו?

כבר כמה שנים שסביבת הריבית בישראל נמוכה במיוחד, במצב עניינים זה אנו לא יכולים להשקיע את כספנו בבנק מכיוון שמדובר בקרן הצבי ולא נקבל כול סכום כסף נוסף עקב הריבית הנמוכה. מכיוון שהריבית נמוכה בכול השווקים בעולם הרי שאנו די חסומים בנתיבי ההשקעה שלנו ואין לנו הרבה ברירות במה להשקיע.

עקב כך רבים משקיעים בנדל"ן בארץ מכיוון שהם חושבים כי שם הם יראו את הרווחים הגבוהים ביותר. ואכן שוק הנדל"ן בארץ לא איכזב וטיפס במשך קרוב לעשור במאות אחוזים וכך נוצרו רווחים גבוהים לבעלי הדירות בארץ.

האם ישראל לא הגיעה לבועה בשוק הנדל"ן?

הבעיה עם שוק הנדל"ן בארץ שנראה שהוא הגיע לרוויה ומתפתחת פה בועה שתתפוצץ בסוף ותביא לנזקים עצומים לבעלי הדירות להשקעה. הממשלה עושה הכול בכדי להוריד את מחירי הנדל"ן וגם הציניקנים יודו כי בסוף היא תצליח להוריד את המחירים ולפוצץ את הבועה בשוק הנדל"ן הישראלי. בנוסף יש גבול לכמה ששוכרי הדירות יכולים לשלם תמורת הדירות שלהם ועל כן נראה כי גם מהפן הזה מחירי הדיור צריכים לרדת בשלב כלשהו ולהוביל להפסדים לבעלי הדירות. אנשים רבים לא זוכרים את זה אך רק לפני כעשור וחצי מחירי הדיור בישראל ירדו ללמדנו על כך שלא מדובר בקסם שלא יכול להתרחש.

השקעות נדל"ן בקפריסין – השקעה בטוחה

אז מה אנחנו יכולים לעשות עם הכסף הפנוי שלנו? היכן נשקיע אותו בכדי לקבל תשואה נאותה על הכספים שלנו. התשובה היא שניתן להשקיע בקפריסין בכדי בנדל"ן בכדי לקבל תשואה דומה לתשואה שאנו מקבלים בארץ. השקעות נדל"ן בקפריסין הן דרך מצוינת להשקיע את הכספים שלנו ואת זאת יש לזכור. שוק הנדל"ן הקפריסאי נמצא בתחילת פריחתו יותר ויותר משקיעים מכול העולם נוהרים אליו בכדי לקבל תשואות גבוהות על הכסף שלהם. להבדיל מהשוק הישראלי הנמצא כבר ברוויה השוק הקפריסאי נמצא רק בתחילת הטיפוס למעלה במה שיכול להבטיח לנו רווחים נאים במיוחד ולהביא לנו תוצאות מצוינות מבחינת התשואה שנקבל על כספנו. כאשר ניתן לומר כי קפריסין היא ישראל החדשה.