אין תגובות

מהו הטרנד שתפס את העולם?

בשנים האחרונות הולך ותופס טרנד חדש את ישראל והוא השקעות נדל"ן בחו"ל. מכיוון שבארץ התפתחה בועת נדל"ן ואין אלטרנטיבות חדשות להשקעה הרי שהשקעה בנדל"ן בחו"ל תופסת וצוברת תאוצה ומביאה אותנו למקומות חדשים שלא ניתן לקבל באמצעים אחרים.

השקעה בנדל"ן בחו"ל יכולה להוביל לתשואות נאות שלא ניתן לקבל באמצעים אחרים וזוהי הסיבה מדוע כה רבים מחבבים השקעה זו ומדוע כה רבים מוכנים להשקיע את כספם בהשקעה מסוג זה. כמובן שלא ניתן להשקיע בנדל"ן בחו"ל ללא מומחיות כלשהי והבנה מה קורה בדיוק במדינה בה אנו משקיעים בכדי לגרוף רווחים נאים.

אז היכן להשקיע?

שאלה מרכזית המטרידה רבים היא לאחר שהחליטו להשקיע את כספם בחו"ל היכן להשקיע את הכסף. התשובה היא שהשקעה בנדל"ן בחו"ל מורכבת וקשה ועדיף לעשות אותה עם חברת נדל"ן שתעזור לנו לבצע את ההשקעה. חשוב לומר כי את ההשקעה ניתן לבצע בארצות הברית, אירופה ואסיה. הבעיה היא שכול אחד מהמקומות הללו מתמודד עם בעיות אחרות שלא ניתן להתעלם מהן. הבעיה הראשונה של אירופה היא ההאטה שיש ביבשת מה שמשפיע גם על שוק הנדל"ן, בארצות הברית יש סכנה שיחזור המשבר של 2008 ומדובר בסכנה גדולה. על כן חשוב למצוא אי של בטיחות שבו אפשר להשקיע בכדי להרוויח כסף ולגרוף רווחים נאים בתחום הנדל"ן.

קפריסין אי של השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן בקפריסין היא דרך מצוינת להרוויח כסף ולגרוף רווחים נאים. קפריסין מהווה מקום שבו עוד לא התפתחה בועת נדל"ן והמחירים בה כול הזמן עולים ועולים כך שניתן לגרוף שם רווחים נאים. קפריסין התאוששה מהמשבר הכלכלי באירופה בצורה מעולה וכך אנו יכולים להיות בטוחים שנרוויח שם סכומים נאים. בנוסף קפריסין קרובה לישראל מה שמהווה יתרון עצום להשקעות נדל"ן ומאפשר לנו לפקח על ההשקעה שלנו בצורה הרבה יותר טובה ממקומות אחרים. בסך הכול צריך לעלות על טיסה קצרה והופ אנחנו בקפריסין רואים את הנכס שבו השקענו. כמובן שגם בקפריסין מומלץ לשכור חברה שתעזור לנו להשקיע ולעשות זאת בצורה הרבה יותר טובה.