אין תגובות

יתרונות שכדאי לדעת על השקעות נדל"ן בקפריסין

שוק הנדל"ן, מספק באופן מסורתי הזדמנות כלכלית עצומה משקיעים רבים מכל רחבי הארץ ומחוצה לה. אנשים רבים צברו הון רב באמצעות מהלכים נבונים בענף הנדל"ן, באמצעות רכישת נכסים ומכירתם כעבור שנים רבות תוך כדי ניצול עליית מחירי הדירות וכו…

השכרת נכסים תמורת דמי שכירות גבוהים, רכישת דירות, שיפוצם ועיצובם מחדש על מנת למכור אותם ברווחים גבוהים והמבחר עוד רחב. בעת האחרונה החלו ישראלים רבים לנצל שוקי נדל"ן בארצות חו"ל, בעיקר באירופה, ובעזרת ניצול חלוני הזדמנויות פוטנציאלי הם מרוויחים סכומי כסף רבים. קפריסין הפכה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות בקרב ישראלים, הן בנוגע לנופשים במדינה והן בנוגע להשקעות נדל"ן בקפריסין.

מהם היתרונות שבהשקעות נדל"ן בקפריסין?

קפריסין היא מדינת אי קטנה, השוכנת לחופי הים התיכון. אם כן, מה מביא ישראלים כה רבים לבצע השקעות נדל"ן בקפריסין? ראשית, השקעות נדל"ן מאלצות לא אחת את המשקיעים לבקר בנכס, לדאוג כי הוא מטופל כהלכה ולדאוג להליכים בירוקרטיים במדינה בה ממוקם הנכס. קפריסין ממוקמת מרחק ארבעים דקות נסיעה בלבד מישראל ומחירי הטיסה אליה נחשבים לזולים במיוחד. לפיכך, השקעת נדל"ן בקפריסין מאפשרת לבקר בנכס חדשות לבקרים, ללא התראה מוקדמת. נוסף על כך, שוק התיירות הקפריסאי נמצא בשיאו, והנופשים נהנים ממבחר רחב של אתרי נופש ואטרקציות אטרקטיביות. מיליוני תיירים פוקדים את האי מדי שנה, והודות לכך ניתן להשכיר את הנכס במחירים גבוהים ומרוויחים. בנוסף על כך, קיים צפי לעליית מחירי הדירות הקפריסאיות בשנים הקרובות, כך שכדאי לנצל את חלון ההזדמנויות הנוכחי ולרכוש דירה בקפריסין.

השקעות נדל"ן בקפריסין

האופי הקפריסאי, דרכי ההתנהלות במשא ומתן, בנוסף לשוק הנדל"ן במדינה, שונה בתכלית מכל המקובל במדינת ישראל. אי לכך ובהתאם לזאת, מומלץ בעת רכישת דירה או בכל מהלך הקשור להשקעות נדל"ן בקפריסין, כדאי להתייעץ עם גורם מוסמך המכיר את השוק הקפריסאי היטב. קפיטל סנטר הינה חברת השקעות נדל"ן, בעלת מוניטין חיובי וניסיון רב בהשקעות נדל"ן בקפריסין. לרשות החברה אנשי מקצוע ישראלים וקפריסאים, המלווים כל משקיע לכל אורך תהליך הרכישה.