אין תגובות

השקעה בנדל"ן בחו"ל קרובה לבית

ישראלים רבים עשו את הונם באמצעות מהלכים נבונים בשוק הנדל"ן הישראלי. בשנים האחרונות התופעה הזו נעשית פחות נפוצה, בעיקר בשל אינפלציית מחירי הדירות. בשל כך, פנו המשקיעים הישראלים בחיפוש אחר השקעה בנדל"ן בחו"ל קרובה לבית, וגילו את קפריסין.

שעת טיסה בודדת מפרידה בין האי המרהיב ביופיו הממוקם בצפון הים התיכון, לבין מדינת ישראל. ניתן לרכוש דירות ברחבי האי, להשביחן תוך זמן קצר באמצעות שיפוץ פנים הבית וכן דרכים נוספות, למכור אותן בתשואה גבוהה תוך זמן קצר, להשכיר אותן למעוניינים או אולי אפילו להפוך אותן לדירות נופש פרטיות.

יתרונות השקעה בנדל"ן בקפריסין

למעבר למרחק הטיסה הקצר לקפריסין, אשר מאפשר ביקורים תכופים ומעקב אחר הנעשה בנכס, קיים מגוון רחב של יתרונות להשקעה בנדל"ן במדינה הקפריסאית, מגוון אשר גורם בין השאר להגעת משקיעי נדל"ן לקפריסין מכל רחבי אירופה. ראשית, מס החברות שדורשת הממשלה הקפריסאית עומד על שנים עשר וחצי אחוזים, המהווה שיעור מס מהנמוכים במדינות OECD. כמו כן, רשות המיסים הקפריסאית מתנהלת ביעילות וידידותית למשקיעים. נוסף על כך, הממשלה הקפריסאית חתמה על לא פחות מחמישים אמנות מס, המפחיתים את אחוז ניכויי המס באופן משמעותי בשל הימנעות מכפל מס. יתרה מזאת, מחירי הדירות בקפריסין נחשבים לנוחים במיוחד, כאשר הדירות ממקומות לא אחת במקומות אטרקטיביים הסמוכים לחופי הים התיכון ולאזורים מרכזיים ברחבי האי.

סיוע מקצועי בהשקעה בנדל"ן בחו"ל

בעת השקעה בנדל"ן בחו"ל בכלל, והשקעה בנדל"ן בקפריסין בפרט, מומלץ לאתר חברה המתמחה בשוק הנדל"ן של המדינה המדוברת. שוק הנדל"ן הקפריסאי שונה במהותו ממקבילו הישראלי, דרכי ההתנהלות אחרים, כמו גם שיטות המיקוח, הנהוגות ודרכי ניהול משא ומתן. שימוש בחברה המכירה את תרבות העם הקפריסאי ואת שוק הנדל"ן באי, לא זו בלבד שעשוי להקל משמעותית בהליך רכישת הנכס, אלא גם להניב רווחים כלכליים גדולים במיוחד. קפיטל סנטר הינה חברת נדל"ן בבעלות שותפים ישראלים וקפריסאים. לצוות החברה ניסיון וידע מקצועי רב בענף הנדל"ן בקפריסין, והם מעניקים ייעוץ וליווי מקצועי ואישי לכל לקוח באשר הוא לכל אורך תהליך רכישת הנדל"ן בקפריסין.