אין תגובות

היעד הבא להשקעות – קפריסין היוונית

כשלושה מיליון תיירים פוקדים מדי שנה את קפריסין, ולא בכדי. המדינה הקפריסאית מציגה שלל אטרקציות ואתרי נופש מרהיבים, מזג אוויר נוח, חופי ים נקיים ואטרקטיביים, זיהום אוויר נמוך, נופים מרהיבים ומה לא. בשנים האחרונות החלו משקיעים רבים ממדינת ישראל ומחוצה לה, להשקיע בנדל"ן במדינה הקפריסאית.

איכות החיים הגבוהה שקיימת באי, בשילוב בעת ובעונה אחת עם מחירי דירות נמוכים והטבות כלכליות נוספות, מובילים ליצירת תשואה גבוהה בהשקעות נדל"ן באי הקפריסאי בפרט, ובצד היווני שבו בפרט. המשקיעים רוכשים את הדירה במחיר נמוך ואטרקטיבי, ומוכרים אותה ברווחים גדולים לאחר שיפוץ קצר. לעיתים המשקיעים משתמשים בדירה לטווח הארוך, ומשכירים אותה משך תקופה ארוכה. בניגוד להשקעות במקומות שונים ברחבי העולם, ניתן לבקר בקפריסין בכל עת בהתראה של אפילו מספר שעות, בשל מרחק בטיסה הקצר בין קפריסין לישראל.

יתרונות והטבות בהשקעה בנדל"ן בקפריסין היוונית

נתונים מראים כי ערך נדל"ן בקפריסין צפוי לצמוח בקצב של קרוב לשמונה אחוזי תשואה, הודות לפיתוח והתקדמות המדינה בשנים האחרונות. כל מי שרכוש דירה באי רשאי בראש ובראשונה לאשרת תושב, ובהמשך אף לאשרת תושב קבוע באם הוכיח מקור להכנסה קבועה, כאשר קפריסין חברה באיחוד האירופי, וחברות בה שוות ערך. הבנקים הקפריסאים מאפשרים בנוסף לקחת משכנתא נוחה של עד כשמונים אחוז מערכו של הנכס. נוסף על כך, מס החברות אותה דרושת הממשלה הקפריסאית, נחשב לנמוך במיוחד בקרב מדינות הOECD. כמו כן, לא קיים במדינה חוק ירושה, וכן אחוזי המס במדינה נחשבים נמוכים ונוחים.

כיצד לאתר דירה נכונה בקפריסין היוונית?

בעת חיפוש דירה להשקעה בקפריסין היוונית, יש לאתר חברה בעלת ניסיון רב והיכרות עשירה עם שוק הנדל"ן הקפריסאי. משא ומתן ורכישת דירה מצריכים היכרות מעמיקה עם תרבות העם הקפריסאי, ובדיוק לשם כך נועדה החברה. קפיטל סנטר הינה חברה מוכרת בקנה מידה בין ארצי בהשקעה בנדל"ן בקפריסין. אחד מבעלי החברה הוא איש עסקים קפריסאי, המעניק מעטפת מקצועית רחבה לכל אורך תהליך הרכישה. קפיטל סנטר מכירה היטב את שוק הנדל"ן הקפריסאי, ועתידה לספק לכל משקיע את הדירה המתאימה לו בהתאם לצרכיו ורצונותיו.