אין תגובות

בתי נופש בקפריסין

נופש בקפריסין

קפריסין היא אחת המדינות הפופולריות ביותר על הנופש הישראלי, ולא בכדי. זמן הטיסה לקפריסין נמוך מזמן הנסיעה מתל אביב לירושלים – כארבעים דקות בלבד, חופי הים של קפריסין נחשבים לנקיים ביותר ומספקים מחזות מרהיבים, יש באי מסלולי טיולים נהדרים, ערים מערביות ומודרניות,

תרבות מרתקת המשלבת בין שני עמים –  היווני והטורקי, האוכל הקפריסאי נחשב ליוצא מן הכלל, כאשר מסעדות הגורמה שממוקמות באי מגישות תפריטים דשנים וערבים לחך, וכמובן שאי אפשר ללא תיאור קצר על בתי המלון של קפריסין, אשר גורפים מדי עת ציונים נהדרים על טיב האוכל והשירות אותו הם מעניקים.

רכישת בית נופש בקפריסין

בשנים האחרונות החלו ישראלים רבים לרכוש דירות וכן בתי נופש בקפריסין. חלקם עושים זאת ממניעים כלכליים, וחלקם עושים זאת על מנת ליהנות בקלות מנופש מושלם בקפריסין. ככלל, רכישת בתי נופש בקפריסין נחשבת לעסקה כדאית ומשתלמת, מפני שבעזרת שיפוץ בן מספר ימים של פנים הבית ניתן יהיה למכור את הבית במחיר גבוה בהרבה משנקנה, כעבור זמן קצר. כמו כן, ניתן להעמיד את הבית להשכרה ולפרסמו ברשימת בתי נופש בקפריסין. כשלושה מיליון נופשים פוקדים מדי שנה את המדינה, והביקוש לבתי נופש גבוה במיוחד. חשוב לציין כי מס החברות אותו נוטלת המדינה הקפריסאית נתפס כ נמוך במיוחד, ואחוזי המס במדינה נמוכים אף הם.

כיצד לבחור את בית הנופש הכדאי?

בעת רכישת בית נופש או השקעת נדל"ן, מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי מוסמך, אשר יידע להכווין את הלקוח לקנייה המשתלמת ביותר עבורו. הדבר אמור לגבי רכישת בית נופש בארץ, ועל אחת כמה וכמה מחוצה לה, בה לקונה אין כל ידע מקדים על שוק הנדל"ן המקומי ודרכי ההתנהלות בו. קפיטל סנטר הינה חברת נדל"ן בעלת ניסיון רב ומוניטין חיובי בייעוץ וסיוע ברכישות דירות להשקעה ובתי נופש בקפריסין. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע ישראלים וקפריסאים, והם מעניקים ליווי אישי ומקצועי לכל לקוח באשר הוא, החל מהליך בחירת בית נופש בקפריסין ועד לשלב קבלת המפתחות לבית הנופש.