אין תגובות

יתרונות שכדאי לדעת על השקעות נדל"ן בקפריסין

שוק הנדל"ן, מספק באופן מסורתי הזדמנות כלכלית עצומה משקיעים רבים מכל רחבי הארץ ומחוצה לה. אנשים רבים צברו הון רב באמצעות מהלכים נבונים בענף הנדל"ן, באמצעות רכישת נכסים ומכירתם כעבור שנים רבות תוך כדי ניצול עליית מחירי הדירות וכו…

קרא עוד

אין תגובות

השקעות נדל"ן בקפריסין – מדריך מיסים בחו"ל

ישראלים רבים נוסעים מעבר לים על מנת לנצל הזדמנויות פיננסיות לצבירת הון רב. השקעות, איתור גז טבעי, עסקים, תיירות מרפא, עסקי תיירות, הייטק ועוד מגוון רחב של הזדמנויות אותם מנצלים ישראלים. תחום נוסף בו מתמצאים ישראלים בייחוד במדינת קפריסין, הוא ענף הנדל"ן.

קרא עוד

אין תגובות

הזדמנות אדירה למשקיעים  – הישראלים גילו את קפריסין

לא מעט ישראלים מבוססים עשו את הונם בעזרת מבחר מהלכים נבונים בשוק ההון. חלקם רכשו דירה בעבר באזור מתפתח, ומכרו אותו כעבור מספר שנים ברווחים עצומים; יש אשר רכשו דירה ישנה במחיר מוזל, שיבחו אותה על ידי שיפוץ פנים הבית היטב ומכרו אותה בתשואה גבוהה; ישנם אנשים שרוכשים דירות ובתי נופש על מנת להשכיר אותם ומגוון הפעולות והמשחקים בשוק הנדל"ן עוד רחב.

קרא עוד

אין תגובות

בתי נופש בקפריסין

נופש בקפריסין

קפריסין היא אחת המדינות הפופולריות ביותר על הנופש הישראלי, ולא בכדי. זמן הטיסה לקפריסין נמוך מזמן הנסיעה מתל אביב לירושלים – כארבעים דקות בלבד, חופי הים של קפריסין נחשבים לנקיים ביותר ומספקים מחזות מרהיבים, יש באי מסלולי טיולים נהדרים, ערים מערביות ומודרניות,

קרא עוד

אין תגובות

השקעה בנדל"ן בחו"ל קרובה לבית

ישראלים רבים עשו את הונם באמצעות מהלכים נבונים בשוק הנדל"ן הישראלי. בשנים האחרונות התופעה הזו נעשית פחות נפוצה, בעיקר בשל אינפלציית מחירי הדירות. בשל כך, פנו המשקיעים הישראלים בחיפוש אחר השקעה בנדל"ן בחו"ל קרובה לבית, וגילו את קפריסין.

קרא עוד

אין תגובות

היעד הבא להשקעות – קפריסין היוונית

כשלושה מיליון תיירים פוקדים מדי שנה את קפריסין, ולא בכדי. המדינה הקפריסאית מציגה שלל אטרקציות ואתרי נופש מרהיבים, מזג אוויר נוח, חופי ים נקיים ואטרקטיביים, זיהום אוויר נמוך, נופים מרהיבים ומה לא. בשנים האחרונות החלו משקיעים רבים ממדינת ישראל ומחוצה לה, להשקיע בנדל"ן במדינה הקפריסאית.

קרא עוד

אין תגובות

על מה להסתכל כאשר אנחנו משקיעים במדינה מסוימת?

כאשר אנחנו משקיעים במדינה מסוימת, בין אם מדובר על השקעות בנדל"ן או בכול דבר אחר אנחנו צריכים לעשות מספר דברים. הדבר הראשון שעליו אנחנו צריכים להסתכל עליו הוא האופן שבו עושים עסקים, מהי האווירה במדינה ועד כמה היא טובה לעשיית עסקים.

קרא עוד

אין תגובות

מהו הטרנד שתפס את העולם?

בשנים האחרונות הולך ותופס טרנד חדש את ישראל והוא השקעות נדל"ן בחו"ל. מכיוון שבארץ התפתחה בועת נדל"ן ואין אלטרנטיבות חדשות להשקעה הרי שהשקעה בנדל"ן בחו"ל תופסת וצוברת תאוצה ומביאה אותנו למקומות חדשים שלא ניתן לקבל באמצעים אחרים.

קרא עוד

אין תגובות

מה לעשות עם הכסף שלנו בימים אלו?

כבר כמה שנים שסביבת הריבית בישראל נמוכה במיוחד, במצב עניינים זה אנו לא יכולים להשקיע את כספנו בבנק מכיוון שמדובר בקרן הצבי ולא נקבל כול סכום כסף נוסף עקב הריבית הנמוכה. מכיוון שהריבית נמוכה בכול השווקים בעולם הרי שאנו די חסומים בנתיבי ההשקעה שלנו ואין לנו הרבה ברירות במה להשקיע.

קרא עוד

אין תגובות

מה הדבר החשוב ביותר בנדל"ן?

כאשר אנו עוסקים בנדל"ן ישנם מספר כללים עליהם אנחנו צריכים להקפיד בכדי להצליח להשיג תשואה גבוהה על הנכס אותו אנו קונים. בין אם אנחנו קונים נכס להשקעה ובין אם אנחנו קונים נכס למגורים אנחנו תמיד נרצה שהתשואה עליו תהיה כמה שיותר גבוהה.

קרא עוד