בועת הנדל״ן המתנפחת כיום בישראל יוצרת עודף ביקוש ועליית מחירים, החוסר בדירות מגורים והעלויות הגבוהות לדירות להשקעה מוציאות את המשקיעם אל מעבר לגבולות המדינה.

חברת קפיטל סנטר הינה סוכנות נדל״ן ישראלית, אשר נמצאת בקפריסין בחלקה היווני. נוסדה בשנת 2013 על ידי תומר ורפאל במטרה להגדיל למשקיע הישראלי את התשואה על ההון העצמי שיש לו בהשקעות פורצות גבולות מעבר לים, באמצעות רכישת נכסי נדל״ן מניבים. בשנת 2016 הצטרף אליהם שותף קפריסאי מקומי בשם כריסטוס כריסטודלו.

לצוות השותפים וותק בתחום הנדל״ן וידע רב, החשיפה לפוטנציאל הטמון ברווחיות ההשקעות בקפריסין הוביל אותם לפתיחת חברה קפריסאית המנהלת ומשווקת נכסים וכוללת אחזקת הנכסים עבור המשקיעים, בעיקר מישראל.

לקוחות החברה המחפשים אפיק השקעה רווחי ומשתלם, אך חוששים להשקיע מחוץ לגבולות ישראל, מקבלים את מלוא הבטחון לאחר פגישה מקצועית ועניינית, בה מוצגות האלטרנטיבות להשקעה, בהתאם לצורכי הלקוח. (די ביום אחד בכדי לראות ולהתרשם מהנכסים בפועל)

בחברה מועסק צוות מקומי מקצועי הבוחן כדאיות כל עסקה ועסקה במספר רב של פרמטרים הכוללים מדדי איכות, היסטוריית הנכס וגורמים נוספים המשפיעים על כדאיות העסקה. הנתונים מוצגים בבהירות ובשקיפות, כסיוע לקבלת החלטות זהירה, אחראית ומבוססת מידע.

לאבטחת העסקה הכוללת, לרשות החברה משרד עורכי דין בישראל המתמחה בעסקאות מקרקעין בחו״ל המכיר היטב את כל החוקים והבדיקות שיש לבצע עד לקבלת זכויות בטאבו של הנכס.

שלושת השותפים, הפכו למומחי נדל״ן מקומיים, אשר מכירים לעומק את מאפייניה הכלכליים של קפריסין בצד היווני ובקיאים בכל הליכי הבירוקרטיה, הרישום והמיסוי לרכישה וניהול הנכס.

בקפריסין מס החברות הוא בשיעור של 12.5%, מהנמוכים ביותר במדינות ה-OECD,

רווח הון ממכירת מניות בעיקרון פטור ממס (למעט רווח הנובע ממכירת מניות חברה בעלת נדל"ן בקפריסין).

רשות מיסים יעילה ונוחה למשקיעים,

קפריסין חתומה על אמנות רבות למניעת כפל מס (כ-50 אמנות) דבר המפחית משמעותית את ניכויי המס במקור על דיבידנדים, ריבית ותמלוגים המשולמים לחברה קפריסאית. הממשלה בקפריסין מתכוונת לחתום על 40 אמנות מס נוספות בשנים הבאות.